TR3 - Příběh

27. března 2010 v 13:53 | Nikola Croft

Tomb Raider III začíná o několik miliónů let dříve, když se na zem zřítil meteorit . Meteorit se roztříštil na 4 vzácné artefakty nadpřirozené moci. První lidé co je objevili byli Darwin a jeho námořníci, kteří tyto artfakty rozptýlili do celého světa . Později v současnosti, v Antarktidě , společnost RX Tech provádí výzkumy na místě, kde se onen meteorit zřítil.


Obrázek
Vedoucí firmy skot Dr. Willard, oběví mrtvolu Charlese Darwina a zjistí že on a jeho námořníci prozkoumali nitro kráteru
. Dr. Willard začal mít zvláštní posedlost dostat se do kráteru, a částí kde Darwinova posádka byla… a zemřela. Mezitím v Indii , britská archeoložka Lara Croft pátrá po záhadném "Infada" artefaktu . Skutečně Lara, ale neměla ještě ani ponětí o skutečné síle tohoto artefaktu . Po té co ho získala, se seznámila s Dr. Willardem, který právě prováděl v Indii jeho expedici, prozradil jí příběh o Darwinových námořnících a také jí pověděl že zbylé artefakty jsou v Londýně , Pacifiku a Nevadě .
Po té, co Lara získala všechny čtyři artefakty, cestovala do Antarktidy kde se dozvěděla o skutečných záměrech Dr. Willarda. Podle všeho pokud jsou všechny čtyři artefakty spojeny s meteoritem mohou velice zrychlit lidskou evoluci. Po té co si svoje výzkumy otestoval na pár jeho spolupracovnících, Laře, artefakty ukradl a běžel ke kráteru kde se změnil v obrovského, nesmrtelného pavouka . Lara ho zničila, díky obrácení procesu vývoje, a tak když byl mrtvý, Lara utekla z kráteru a vrátila se do svého domu , kde zakončila svoje třetí dobrodružství.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama